Tel:
Çin kağıt torba yapım makinesi Üretici
Tecon Package Machinery Limited
- Kağıt Torba Yapma Makinasının Profesyonel Üreticisi -

Ana sayfa

Tecon Package Machinery Limited Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Çimento Kağıt Torba Yapma Makinesi satış için
iyi kalite Çimento Kağıt Torba Yapma Makinesi satış için
Müşteri yorumları
Yüksek hızlı çimento kağıt torba makinesi alındıktan sonra firmamız daha fazla kazanç elde etti. Personel giderleri azaltıldı. Tecon Company'ye çok teşekkürler!

—— Kazakistan'dan Mr Pable

Portland Çimento Çantası üretmek için 2012'de Tecon'dan ZT9804 yumru makinesi ve HD4913 alttaki makine aldık. Çantaların üretkenliğini çok artırır.

—— Hindistan'dan Bay Ranganathan

Çift Vana, Tam Otomatik Tutkallı ve Adımlı Kesilmiş, Elde Arsında Tüm Üretim Yapıştırılmıştır.

—— Devco Çin'den Bay Lv

İYİ ÇİMENTO BAG MAKİNESİNİ TEYİŞ EDİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. ŞİMDİ KRAFTPAPER ÇANTA ÇİMENTO PAKETİMİZ OLARAK KAUÇUK ÇANTASI TAM BİR ŞEKİLDE DEĞİŞTİRİLİR.

—— Arjantinli Bay Sologuren

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Tecon, Guangdong Eyaleti, Foshan Şehri, Shunde Bölgesi'ndeki Wusha Sanayi Bölgesi'nin en aktif bölgesinde yer almaktadır. Tecon yaklaşık 8.000 m2 alana sahip geniş bir atölyeye sahiptir. Tecon, "Profesyonellere Odaklanma" inancıyla, küresel toz ürün üreticileri için kraft kağıt torbası çözümü sağlayabilir. Şu ana kadar Tecon 1, otomatik çimento torbası üreten ilk 3 üretici firma.

  Çalışma Bölümü

  Ofis Bölümü

  Makine Bölümü

 • OEM / ODM

  Mekanik İşleme

  Tecon, etkili bir şekilde şirketin imalat yeteneğini güçlendirmek ve çekirdek rekabet gücünü artırmak için süper bilimsel araştırma ve pazarlama kabiliyeti temelinde Çin ağır torba paketi endüstrisinde lider ekipman tedarikçisi olarak Tecon, dijitalleştirme yatırımını sürekli arttırmaktadır ve işleme ekipmanlarının otomatikleştirilmesi.

  Tecon, 2010'dan bu yana her yıl düzinelerce ileri düzey mekanik işleme ekipmanları satın alıyor ve şu anda 50'den fazla standart tuber & bottomer makinesi, 35 yüksek hızlı bottomer makinesi ve servo sistemi var.

  Tam kalite kontrolü, profesyonel mühendisler ve üst tekniklerle Tecon, komple ve hassas çift vana yapıştırma sistemi sunma kapasitesine sahiptir ve tüm makine 150'den fazla Bags / Min üretebilir. Bu, yerli ve yabancı müşterilere mükemmel bir şekilde hizmet edebilir.

  Örnek Çantalar:  

 • Ar-Ge

  Odaklıyız

  Tartışıyoruz

  En İyisini Yaptık

İletişim bilgileri
Tecon Package Machinery Limited

İlgili kişi: Miss. Carol

Tel: +86-757

Faks: +86-757

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Tecon Package Machinery Limited
NO.17 Wusha Bölümü, Shunpan Yolu, Wusha Endüstriyel Pard, Daliang, Shunde Bölgesi, Foshan
Tel:+86-757
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite kağıt torba yapım makinesi Tedarikçi. © 2015 - 2020 paperbagsmakingmachine.com. All Rights Reserved.